Best - hipoalerģisks koncentrāts traukiem

Tilpums

Trauku mazgāšanas līdzeklis – koncentrāts, izmantojams trauku mazgāšanai ar rokām sabiedriskās ēdināšanas un pārtikas ražošanas uzņēmumos, pārtikas veikalos, birojos, pirmskolas, izglītības, medicīnas, sporta un atpūtas iestādēs, kā arī mājsaimniecībā. Kvalitatīvi nomazgā traukus, virtuves piederumus, virsmas un aprīkojumu. Nekairina roku ādu. Piemērots īpaši alerģiskiem cilvēkiem, bez krāsa un smaržas. Paredzēts profesionālai lietošanai un lietošanai sadzīvē.

Lietošana:

1. 1-3 pilienus uzpilina uz samitrināta sūkļa. Vairākas reizes saspiež, līdz veidojas putas. Nomazgā traukus ar sūkli un noskalo ar tīru ūdeni.

2. Traukā ar siltu ūdeni ielej nelielu daudzumu koncentrāta (5-20ml vai 20-50ml uz 5L ūdens), sajauc , izveidojot darba šķīdumu. Nomazgā darba šķīdumā traukus noskalo ar tīru ūdeni. Atkarībā no trauku piesārņotības pakāpes, ūdens cietuma, temperatūras un citiem faktoriem, pielietojamā darba šķīduma koncentrāciju var mainīt pēc nepieciešamības. Stikla traukiem var lietot 3-10ml vai 10-40ml uz 5l ūdens.

3. Īpaši netīras un taukainas virsmas var mazgāt, izmantojot neatšķaidītu koncentrātu. Pēc nomazgāšanas, nomazgā vai noskalo ar tīru ūdeni.

4. Var pielietot jebkurā veidā pēc nepieciešamības.

1)                  Produkts atbilst ES ekomarķējuma kritērijiem cietā seguma tīrīšanas līdzekļiem (ES 2017/1217)1 attiecībā uz aizliegtām vielām, kuras nedrīkst būt iekļautas produkta sastāvā nekādā koncentrācijā, vai ierobežota lietojuma vielām, kur nedrīkst būt pārsniegta norādītā koncentrācija (4.kritērijs), un toksicitāti ūdens organismiem (1.kritērijs);

2)                  Iepakojums ir atkārtoti uzpildāms;

3)                  Iepakojums ir derīgs atkārtotai pārstrādei;

4)                  Produkts, nav iepakots aerosolā un nesatur propelentus;

5)                  Noārdās apkārtējā vidē atbilstoši EK direktīvai 648/2004.

008660

Specifiskas norādes

ean13
4750507008660

Jums arī varētu patikt